Stříkaná Superizolace – Váš společník pro teplejší a úspornější domov!

Naše cesta začala jedním snem: poskytnout domovům nejen ochranu, ale i pohodu a úsporu.

Když jsme před lety hledali způsoby, jak si vylepšit vlastní domovy, narazili jsme na úžasnou technologii – stříkanou izolační pur pěnu. Fascinovala nás její efektivita, dlouhodobá odolnost a přátelský vliv na životní prostředí.

A tak jsme se rozhodli: proč neumožnit a nepřiblížit toto řešení i ostatním? Stříkaná Super Izolace je rodinný podnik, kde každý zákazník je považován za součást naší rozšiřující se rodiny. Jsme tu pro všechny, kteří chtějí své domovy nejen zateplit, ale také jim vdechnout nový život s garancí kvality a úspory.

Naši ideální zákazníci jsou lidé jako vy – pečliví majitelé domů, kteří hledají kvalitní, dlouhodobé a cenově dostupné řešení zateplení pro svůj domov. Ať už renovujete starou nemovitost, nebo stavíte novou, naše služby jsou zde, aby vyhověly vašim specifickým potřebám.

Proč si vybrat stříkanou Superizolaci?

Co nás dělá unikátními? Nejenže aplikujeme vysoce kvalitní Německou a Španělskou stříkanou pěnu, ale děláme to s osobním přístupem a za výhodné ceny. Naše pěna je odolná proti hlodavcům, což znamená, že váš domov zůstane chráněný a bezpečný. Navíc pěna nesedá, neřídne a neplesniví, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu a efektivitu.

Výběrem stříkané Super Izolace získáte nejen izolaci, ale i klid a jistotu. Naše izolační řešení vám sníží náklady na vytápění, zlepší akustiku vašeho domova a zvýší jeho hodnotu. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout udržitelné řešení, které zároveň šetří vaši peněženku i naší zemi.

Proč si vybrat nás? Protože my v Stříkané Super Izolaci rozumíme tomu, že váš domov je vaším hradem. Naší prioritou je vaše spokojenost a pohodlí. Připojte se k naší rodině spokojených zákazníků a nechte svůj domov zářit novou energií.

S láskou k vašemu domovu, Tým Stříkané Super Izolace

SPOČÍTEJTE SI CENU ZATEPLENÍ STŘECHY, NEBO DOMU STŘÍKANOU IZOLACÍ

Vaše data jsou v bezpečí. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Blog a videa o izolacích

Polyuretanovými pěnami a jejich zpracováním na místě se zabýváme přes deset let. Spoustu informací o izolacích všeobecně, najdete i na našem blogu.

Zobrazit Blog

Pro přiblížení a rozšíření technologie stříkané izolace točíme i videa, kde se můžete podívat na některé realizace, nebo načerpat další informace o stříkané izolační pěně.

Přejít na videa

Ukázky naší práce - Stříkaná pěnová izolace - Zateplení střechy a zateplení domu

Co je to stříkaná izolace a proč je pro zateplení střechy a zateplení domu považována za to nejlepší řešení?

Stříkaná izolace, známá také jako pěnová izolace, nebo stříkaná polyuretanová PUR pěna, je typ izolačního materiálu,
který se aplikuje stříkáním přímo na místě střechy, nebo domu.

Stříkaná izolace je považována za jedno z nejlepších řešení pro zateplení střechy a zateplení domů z několika důvodů:

✓ RYCHLOST APLIKACE - Za jediný den se dá zaizolovat i 150m2, to je kompletní střecha, nebo menší dům.
✓ VYSOKÁ ÚČINNOST - Pěna se dokáže dostat i do nejmenších mezer a trhlin, takže zabraňuje úniku tepla a chladu z budovy.
✓ DOKONALÁ IZOLACE - Stříkaná pěna dokonale ochrání střechu a dům i před vlhkostí a je perfektním izolantem proti okolním hlukům.